O komisie

dżesika trzeciak suknie ślubne dla puszystych

Dlaczego suknie ślubne plus size?

Jestem Dżesika. Kobieta plus size, która założyła to wyjątkowe miejsce. Moim celem jest pokazanie, że piękno nie zna rozmiaru. Mój Komis Sukien Ślubnych Plus Size to nie tylko sklep. To przestrzeń gdzie każda kobieta znajdzie swoją wymarzoną suknię ślubną. Zawsze interesowałam się organizacją imprez i spotkań. Jednak dopiero prowadzenie komisu uświadomiło mi jak ważne jest dla mnie pomaganie kobietom w czuciu się pięknie. Przede wszystkim wierzę, że każda kobieta zasługuje na moment pełen blasku i radości w dniu swojego ślubu. Dlatego stworzyłam miejsce, które skupia się na sukniach ślubnych plus size, zapewniając komfort i pewność siebie każdej Pannie Młodej.

Suknie ślubne w większych rozmiarach

W moim komisie znajdziesz godne uwagi suknie ślubne w większych rozmiarach dostosowane do indywidualnych potrzeb i różnorodnych sylwetek. To niewątpliwie jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie kobiety plus size mają możliwość przymierzyć idealnie suknie. Dlatego też wszystkie suknie dopasowane do ich większych rozmiarów. Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego komisu zlokalizowanego 40 km od Wrocławia w Złotowie. U mnie w domowej atmosferze i z pełną prywatnością możesz przymierzyć swoją wymarzoną suknię. Z pewnością u mnie poczujesz się pewnie i pięknie w dniu, który zapamiętasz na zawsze.

Wyjątkowe suknie ślubne XXL

Jesteś przyszłą Panną Młodą szukającą wyjątkowej sukni ślubnej XXL w przystępnej cenie? Jeśli nosisz rozmiar 44-60 serdecznie zapraszam Cię do mojego kameralnego Komisu Sukien Ślubnych Plus Size. Tutaj w przyjaznej atmosferze znajdziesz piękne suknie ślubne dla puszystych pań. Suknie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dołożę wszelkich starań abyś znalazła suknię swoich marzeń. W końcu my obie chcemy by w tym wyjątkowym dniu byś była najpiękniejszą Panną Młodą. W związku z tym przyjdź również ze swoimi bliskimi – przyjaciółkami, mamą, babcią, siostrą. Podczas przymiarek będziesz moją jedyną klientką. Moja uwaga będzie skupiona wyłącznie na Tobie. Zapewniam, że dostaniesz ode mnie tyle czasu, ile tylko potrzebujesz. Zrobię wszystko by ten moment był dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem.

suknia ślubna xxl